Atvadoties no Sergeja Meierovica

09.04.2021

Mūžībā devies Sergejs Meierovics  (1940.gada 8.decembris – 2021.gada 9.aprīlis) – profesionāls būvinženieris, būveksperts, restaurācijas speciālists,  ilggadējais Latvijas Inženierkonsultantu asociācijas biedrs.

Sergeja Meierovica biogrāfijā ir gan darbs Zinātniskās restaurācijas pārvaldē – vienā no tālaika labākajām celtniecības organizācijām, bet vēlāk viņš kļuva par kultūras ministra vietnieku celtniecības jautājumos

Sergeja Meierovica galvenais kritērijs būvniecībā bija kvalitāte, iedziļināšanās un pārdomāta rīcība. Savos būveksperta spriedumos Sergejs Meierovics bija ļoti tiešs, viņa viedoklis tika respektēts.

2016.gadā saņēma Būvindustrijas lielās balvas Pamatakmeni par mūža ieguldījumu nozarē.

Sergeja Meierovica padarīto darbu sarakstā bija gan industriālās būves, gan kultūras objekti, kas viņam bija sirdī tuvākie darbi: Doma baznīca, Svētā Pētera baznīca,  koncertzāle Ave Sol, Turaidas pils muzejs, Latvijas Nacionālā opera, Leļļu teātris, Kuldīgas novadpētniecības muzejs Cesvaines pils, Valmieras teātris, Dailes teātris un daudzi citi objekti, kas ir fundamentāls ieguldījums Latvijas būvniecības vēsturē.

Izsakām līdzjūtību Sergeja ģimenei, draugiem un kolēģiem

Iespēja piedalīties FIDIC bezmaksas vebinārā, kas veltīts Starptautiskajai pretkorupcijas dienai

9. decembrī Starptautisko pretkorupcijas dienu atzīmē visā pasaulē. Tās mērķis – pievērst sabiedrības uzmanību korupcijas problēmām un veicināt izpratni par dažādām korupcijas formām.
Aicinām izmantot FIDIC piedāvāto iespēju piedalīties vebinārā "Recovery with integrity A FIDIC webinar to mark International Anti-Corruption Day". Vebinārs notiks 09.12.2020.

Lasīt vairāk

FIDIC vadlīniju memorands (COIVID-19)

Pateicoties Starptautiskās inženierkonsultantu federācijas (FIDIC) aktivitātēm, kas ir izstrādājuši vadlīniju memorandu COIVID-19 laikā, mums ir iespēja saņemt informāciju par nozares darbību COIVID-19 laikā, darbojoties šajos sarežģītajos apstākļos.

Lasīt vairāk

Ārkārtējā situācija valstī- COIVID-19

LIKA aicina inženierkonsultantu nozares dalībniekus izturēties atbildīgi pret ārkārtas situācijas noteiktajiem ierobežojumiem, kā arī izmantot digitālā laikmeta sniegtās iespējas veikt darba pienākumus attālināti.

Lasīt vairāk