Iespēja piedalīties FIDIC bezmaksas vebinārā, kas veltīts Starptautiskajai pretkorupcijas dienai

02.12.2020

Pašreizējās pandēmijas laikā visas valstis ir veikušas nozīmīgus pasākumus, lai risinātu ārkārtas situāciju veselības jomā un novērstu pasaules ekonomikas sabrukumu. Tiek mobilizēti miljardiem līdzekļu, lai sagādātu medicīnisko aprīkojumu un nodrošinātu ekonomisku drošības tīklu nelaimē nonākušajiem iedzīvotājiem un uzņēmumiem. Tomēr pandēmijas laikā nepieciešamā steidzamā reakcija var radīt ievērojamas iespējas korupcijai. Tāpēc šogad Starptautiskajā pretkorpupcijas dienā tiek akcentēts, ka Covid-19 krīzes beigas var panākt tikai ar godīgumu un atbildību.

Reģistrēties  vebināram  "Recovery with integrity A FIDIC webinar to mark International Anti-Corruption Day" iespējams šeit:

https://us02web.zoom.us/webinar/register/1216061479913/WN_eSt7bj5eTwydxTVmpRMgdg

 

 

 

 

Atvadoties no Sergeja Meierovica

Mūžībā devies Sergejs Meierovics (1940.gada 8.decembris – 2021.gada 9.aprīlis) – profesionāls būvinženieris, būveksperts, restaurācijas speciālists, ilggadējais Latvijas Inženierkonsultantu asociācijas biedrs.

Lasīt vairāk

FIDIC vadlīniju memorands (COIVID-19)

Pateicoties Starptautiskās inženierkonsultantu federācijas (FIDIC) aktivitātēm, kas ir izstrādājuši vadlīniju memorandu COIVID-19 laikā, mums ir iespēja saņemt informāciju par nozares darbību COIVID-19 laikā, darbojoties šajos sarežģītajos apstākļos.

Lasīt vairāk

Ārkārtējā situācija valstī- COIVID-19

LIKA aicina inženierkonsultantu nozares dalībniekus izturēties atbildīgi pret ārkārtas situācijas noteiktajiem ierobežojumiem, kā arī izmantot digitālā laikmeta sniegtās iespējas veikt darba pienākumus attālināti.

Lasīt vairāk