LIKA biedru kopsapulce

14.04.2023

2023. gada 29. martā LIKAs biedri pulcējās uz ikgadējo biedru kopsapulci. 

Valdes priekšsēdētājs Oskars Zivtiņš sniedza atskaites ziņojumu par paveikto 2022. gadā, savukārt Revīzijas komisijas pārstāve Helēna Endriksone ziņoja par finansiālo situāciju asociācijā, sniedzot pozitīvu apstiprinājumu LIKA finansiālajai darbībai.

LIKA valdes loceklis Juris Laicāns (asociācijas pārstāvis Latvijas Būvniecības padomē) ziņoja par aktivitātēm Latvijas Būvniecības padomē.

Tika apstiprināts 2023. gada budžeta un darba plāns, kā arī veikti grozījumi Statūtos, ieviešot Goda biedra statusu personām, kas ar savu ieguldījumu ir devušas nozīmīgu ieguldījumu biedrības tapšanā un attīstībā.

O. Zivtiņš pasniedza Goda biedra diplomu Nr. 1 Raimondam Eizenšmitam pateicībā par nozīmīgo ieguldījumu LIKAs dibināšanā, attīstībā un pilnveidē.

Savukārt LIKA biedrs SIA "Aqua-Brambis" valdes priekšsēdētājs Aivars Brambis saņēma pateicības rakstu par aktīvo darbību asociācijā 2022. gadā, aicinot arī pārējos biedrus vairāk iesaistīties LIKA darbībā.

Apspriežot nākamā gada aktualitātes, tika nolemts, ka turpināsies sadarbība ar lielajām inženierkonsultantu organizācijām FIDIC un EFCA, darbs pie FIDIC līgumu tulkojumiem un izdošanas, sadarbība ar Latvijas institucionālajām un sabiedriskajām organizācijām, kā arī uzņēmumiem, popularizējot inženierkonsultanta institūciju, kā arī nodrošināt korektu FIDIC pielietojumu, aizstāvot inženierkonsultantu intereses.

Iesaisties starptautiskajā pilsētplānošanas forumā “MadCity Rīga 2022”

Jau sesto gadu pēc kārtas notiek starptautiskajais pilsētplānošanas forums “MadCity Rīga 2022”. Šī gada tēma "Krīze liek pilsētai strādāt". Norises laiks: 28. oktobris, norises vieta: Latvijas Kara muzejs.
Visu pasākumu varēs vērot tiešraidē https://www.facebook.com/MadCityRiga
Arī DELFI tiešraidē – atklāšana un hakatona rezultātu prezentācijas 18:00.

Lasīt vairāk

Ekonomikas ministrijas organizēja klātienes apmācību seminārā būvniecības ierosinātājiem, valsts iestāžu un pašvaldību būvvalžu būvniecības iepirkuma speciālistiem “Inženierkonsultantu pakalpojumu iepirkumu organizēšana un FIDIC līgumi”

Šī gada 25. oktobrī Ekonomikas ministrija organizēja klātienes apmācību semināru būvniecības ierosinātājiem, valsts iestāžu un pašvaldību būvvalžu būvniecības iepirkuma speciālistiem “Inženierkonsultantu pakalpojumu iepirkumu organizēšana un FIDIC līgumi”.

Lasīt vairāk

"Latvijas Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas inženieru savienība” (LSGŪTIS) pievienojas mūsu asociācijai

Ar prieku paziņojam, ka Latvijas Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas inženieru savienība (LSGŪTIS) ir pievienojusies LIKA.

Lasīt vairāk