Ekonomikas ministrijas organizēja klātienes apmācību seminārā būvniecības ierosinātājiem, valsts iestāžu un pašvaldību būvvalžu būvniecības iepirkuma speciālistiem “Inženierkonsultantu pakalpojumu iepirkumu organizēšana un FIDIC līgumi”

18.10.2022

Šī gada 25.oktobrī Ekonomikas ministrija organizēja klātienes apmācību semināru būvniecības ierosinātājiem, valsts iestāžu un pašvaldību būvvalžu būvniecības iepirkuma speciālistiem “Inženierkonsultantu pakalpojumu iepirkumu organizēšana un FIDIC līgumi”, kurā piedalījās vairāk kā 170 interesentu.

Semināra lektori - speciālisti no Nīderlandes Jaap de Koning (“Iepirkumu labā prakse inženierkonsultantu pakalpojumiem" ) un Rob Rijnen (“FIDIC tipveida līgumi") .

Semināra galvenais mērķis bija iepazīstināt būvniecības ierosinātājus ar principiem, nosacījumiem un labās prakses piemēriem iepirkuma par inženierkonsultantu pakalpojumiem būvniecības nozarē organizēšanā ar mērķi saņemt saimnieciski visizdevīgāko piedāvājumu un vērst uzmanību uz ieguvumiem inženierkonsultanta piesaistīšanai būvniecības procesā (izmaksas, kvalitāte un riski). Sniegt pamatzināšanas būvniecības ierosinātājam par FIDIC līgumu formām (Sarkanā, Dzeltenā, Sudraba, Zaļā un Baltā grāmata) un praktiskus padomus FIDIC līguma sagatavošanā.

 

 

Kā sagatavoties nākotnei? Rokasgrāmata inženierkonsultantiem nenoteiktības laikos

EFCA ir publicējusi savu 2023. gada nākotnes tendenču ziņojumu “Kā sagatavoties nākotnei? Rokasgrāmata inženierkonsultantiem nenoteiktības laikos."

Lasīt vairāk

LIKA aprit 20 gadi

Šogad 18. septembrī aprit 20 gadi kopš Latvijas Inženierkonsultantu asociācijas dibināšanas dienas.

Lasīt vairāk

FIDIC organizācijai tikai 110 gadu

2023.gada 22. jūlijā starptautiskajai inženierkonsultantu federācijai (FIDIC) paliek 110 gadi. Jau vai tikai?

Lasīt vairāk