4. marts – Ilgtspējīgu tehnisko risinājumu projektētāju diena.

03.03.2020

LIKA atbalsta Starptautiskās inženierkonsultantu federācijas (FIDIC) un Pasaules projektētāju organizāciju federācijas (WFEO) iniciatīvu noteikt 4. martu par Ilgtspējīgu tehnisko risinājumu projektētāju dienu.

Abu organizāciju ideja ir popularizēt šo dienu, lai pievērstu sabiedrības un projektātāju uzmanību ANO noteiktajiem Ilgtspējīgas attīstības mērķiem un pēc iespējas pieskaņot tehnisko risinājumus šo mērķu sasniegšanas pasākumiem.

Jebkurš būvprojekts ir saistīts ar projektēšanu, un projektētāji lielā mērā ir tie, kas rada būvprojektos paredzētos tehniskos risinājumus, tādējādi ir svarīgi, lai projektētāji apzinātos savas spējas radīt un ietekmēt attīstības projektus, paredzot tajos ilgtspējīgus tehniskos risinājumus.

Ikviens projektētājs ar savu ieguldījumu būvprojekta risinājumu izstrādē var padarīt šo pasauli labāku, drošāku un ilgtspējīgāku.

 

Priecīgus svētkus!

Ņem spēku no Jāņuzālēm,
No gaismas, kas kalnos zied,
Ņem spēku no nakts bez tumsas,
Kas šonakt pār zemi iet.

Līksmus un enerģijas pilnus Saulgriežus!

Lasīt vairāk

Atbalsts Ukrainai

Starptautiskā inženierkonsultantu sabiedrība ir šokēta par Krievijas vadības uzsākto militāro agresiju Ukrainā.

Lasīt vairāk

Latvijas inženierkonsultanti veic apmācības Uzbekistānas ūdenssaimniecības darbiniekiem

Latvijas inženierkonsultanti ar Latvijas Republikas Ārlietu ministrijas atbalstu piedalījās Latvijas tehnoloģiju klastera “Cleantech Latvia” organizētajās Uzbekistānas ūdenssaimniecības uzņēmuma “UZSOVTAMINOT” darbinieku apmācībās.

Lasīt vairāk